Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı 5 günlük yeni tahmin raporuna göre, şehir genelinde az bulutlu ve açık bir gökyüzü etkili olurken sağanak yağış içim gün verilerek uyarı geldi. İşte detaylar…

Haftanın ikinci iş gününe 15 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 18 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 22 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 25 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra açık ve güneşli gökyüzü etkili oluyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 23 derece olarak ölçülürken açık gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde açık gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 20 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de açık gökyüzüyle birlikte termometreler 17 derece seviyelerinde.

YAĞIŞ İÇİN GÜN VERİLDİ

Kestel Belediyesi’ne ‘Tarımsal Üretimi Teşvik’ ödülü Kestel Belediyesi’ne ‘Tarımsal Üretimi Teşvik’ ödülü

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da yeni haftada perşembe gününe sıcaklık sabit seviyelerde seyrederken yağış için gün verilerek uyarı geldi. 

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 26 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde sağanak yağış etkili olmaya başlarken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 20 derece seviyelerine kadar geriyor.

Haftanın son iş gününde ise (CUMA) sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde 11 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 27 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (7 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ