Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı 5 günlük tahmin raporuna göre bugün için sıcaklık açıklaması yapılırken, sağanak yapış geçişleri için gün verildi. İşte detaylar…

Yeni haftanın üçüncü iş gününe 10 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 21 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 24 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 19 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 14 derece seviyelerinde.

SAĞANAK YAĞIŞ GERİ GELİYOR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa için yeni sıcaklık tahmini gelirken sağanak yağış için gün verilerek uyarı yapıldı.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 11 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde yer yer etkili olan sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte 16 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde sıcaklığı 6 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 16 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde 6 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler sağanak yağışlı ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte 15 derece seviyelerinde ölçülecek.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde 5 derece olarak ölçülürken yer yer sağanak yağışlı ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 10 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (15 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Bursa'da kameradan tespit edilen hırsızlar 12 saatte yakalandı Bursa'da kameradan tespit edilen hırsızlar 12 saatte yakalandı