Meteoroloji tarafından Bursa için yapılan tahmin raporunda yeni hafta için sağanak yağış uyarısı yapıldı. İşte detaylar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Bursa için yapılan tahmine göre:

Hafta sonunun ikinci gününde Bursa güne parçalı bulutlu hava ile 22 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı.

Öğle saatlerine doğru sıcak hava yükselişe geçerek termometreler 28 dereceye kadar ulaşırken parçalı bulutlu ve sıcak bir hava Bursalılara merhaba diyor.

Öğle saatlerinde sıcaklık 30 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde gök gürültülü sağanaķ yağış etkisini gösteriyor

Öte yandan sıcak hava öğle saatleri sonrası düşüşe geçerken sağanak yağış geçişleri Bursa genelinde etkili olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerinde ise parçalı bulutlu hava gökyüzüne hakim olurken termometrelerde oklar aşağı yönde hareket ediyor ve sıcaklıklar 25 derecelere kadar düşüyor.

Gece saatlerinde sıcaklık 23 dereceye kadar düşerken parçalı bulutlu bir hava ile Bursa'da gün sona eriyor.

YENI HAFTADA YAĞIŞ VAR

Diğer yandan Meteoroloji'nin Bursa için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu. 

Rapora göre Bugün (PAZARTESİ) şehir genelinde parçalı bulutlu ve gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava etkili olurken yeni haftada da Bursa geneline gök gürültülü sağanak yağış gecişleri etkisini gösteriyor.

SALI gününde hava sıcaklığı gün içinde 30 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde gök gürültülü sağanak yağış etkili oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 19 derecelere kadar düşüyor.

ÇARŞAMBA günü dereceler 31 dereceyi gösterirken gök gürültülü sağanak yağış etkisini göstermeye devam ediyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 19 dereceye kadar düşüyor.

BUSİAD Yüksek Danışma Kurulu toplandı BUSİAD Yüksek Danışma Kurulu toplandı

PERŞEMBE gününde ise sıcaklıklar termometrede 31 dereceyi gösterirken şehir genelinde Bursalıları parçalı bulutlu ve güneşli bir gün beklemekte.

CUMA gününe ise sehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli hava etkisini sürdürürken sıcaklıklar gün içinde 31 dereceye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise 19 dereceye kadar düşüş yaşanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (4 EYLÜL 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİN