Meteoroloji tarafından Bursa için yapılan tahminde yeni hafta için yağış ve rüzgar uyarısı yapıldı. İşte detaylar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Bursa için yapılan tahmine göre:

HAFTASONUNUN İKİNCİ GÜNÜNDE Bursa güne sıcak ve rüzgarlı bir hava ile 19 derecelik bir sıcaklık ile başladı.

ÖĞLE SAATLERİNE DOĞRU sıcak hava etkisini sürdürürken termometreler de 23 dereceye kadar artış yaşanıyor. Öte yandan Bursalılar sıcak ve rüzgarlı bir güne merhaba diyor.

ÖĞLE SAATLERİNDE sıcaklık 27 dereceye kadar yükselirken açık ve rüzgarlı hava da   Bursa genelinde etkili olmaya devam ediyor.

Öte yandan ÖĞLE SAATLERİ SONRASI sıcaklık düşüşe geçsede Bursa genelinde sıcak ve rüzgarlı hava yerini koruyor.

AKŞAM SAATLERİNDE ise rüzgarlı ve sıcak hava etkisini sürdürürken termometrelerde ise oklar aşağı yönde hareket ediyor ve sıcaklık 21 dereceye kadar düşüyor.

GECE SAATLERİNDE sıcaklık 19 derece olurken geceyarısı da serin ve rüzgarlı hava etkisini gösteriyor. Gece saatleri başka bir değişiklik olmadan parçalı bulutlu ve serin bir hava ile Bursa'da gün sona eriyor.

YENİ HAFTADA BURSA'YA YAĞIŞ VE RÜZGAR UYARISI

Diğer yandan Meteoroloji'nin Bursa için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu. 

Rapora göre Bugün (PAZAR) şehir genelinde sabah ve öğle saatlerinde hava gün içinde rüzgarlü ve sıcak olurken sıcaklıklar 19 dereceye kadar düşüşe geçiyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini azaltıyor. Öte yandan 5 günlük yeni hafta raporunda Bursa için gün verilerek sağanak yağış ve rüzgar uyarısı yapıldı.

PAZARTESİ gününde hava sıcaklığı gün içinde 27 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde rüzgarlı ve sıcak bir hava hakim oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 17 derecelere kadar düşüyor.

SALİ gününde sıcaklıklar 26 dereceyi gösterirken şehir genelinde parçalı bulutlu ve açık hava ile Bursalılar akşam saatlerinde serin bir hava beklemekte.

ÇARŞAMBA gününe ise sehir genelinde az bulutlu ve sıcak bir hava gün içinde etkisini gösterirken sıcaklıklar 25 dereceye kadar yükseliyor. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 11 derecelere kadar geriliyor.

PERŞEMBE günü dereceler 20'ye kadar yükselirken uyarısı yapılan sağanak yağış ve kapalı hava Bursalılara merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 13 dereceye kadar düşüş gösteriyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (5 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

Bursa'nın gözde firması Minteks’ten sanata akademik yatırım Bursa'nın gözde firması Minteks’ten sanata akademik yatırım