Meteoroloji tarafından Bursa için yapılan tahminde güneşli bir gün Bursalıları bekliyor. İşte detaylar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Bursa için yapılan tahmine göre:

Haftanın ilk gününde Bursa güne açık ve sıcak bir hava ile 20 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı.

Öğle saatlerine doğru sıcak hava yükselişe geçerek termometreler 25 dereceye kadar ulaşıyor ve Bursalılar sıcak güneşli bir sabaha merhaba diyor.

Öğle saatlerinde sıcaklık 28 dereceye kadar yükselirkem sıcak hava da etkisini gösteriyor ediyor.

Öte yandan sıcak hava öğle saatleri sonrası düşüşe geçerken açik ve güneşli hava Bursa genelinde etkili olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerinde ise parçalı bulutlar dağılarak gökyüzüne açık bir hava hakim olurken termometrelerde oklar aşağı yönde hareket ediyor ve hava sıcaklığı 21 derecelere kadar düşüyor.

Gece saatlerinde sıcaklık 19 derece olurken geceyarısı da sıcak hava etkisini yitirmiyor. Gece saatleri başka bir değişiklik olmadan az bulutlu ve güneşli bir hava ile Bursa'da gün sona eriyor.

Bursa'da şok baskın! Çok sayıda ele geçirildi... Bursa'da şok baskın! Çok sayıda ele geçirildi...

YENİ HAFTADA SICAKLIK UYARISI

Diğer yandan Meteoroloji'nin Bursa için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu. 

Rapora göre Bugün (SALI) şehir genelinde sabah ve öğle saatlerinde hava açık olsada akşam saatlerinde ise sıcaklıklar düşüşe geçiyor ve açık olan hava ile birlikte sıcaklıklar etkili olmaya devam ediyor. Öte yandan hafta içinde açık ve güneşli sıcak bir hava Bursa genelinde Bursalıları bekliyor.

ÇARŞAMBA gününde hava sıcaklığı gün içinde 30 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde sıcak hava hakim oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 16 derecelere kadar düşüyor.

PERŞEMBE günü dereceler 31 dereceyi gösterirken açık ve güneşli bir hava Bursalılara merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 17 dereceye kadar düşüyor.

CUMA gününde ise sıcaklıklar termometrede 31 dereceyi gösterirken şehir genelinde Bursalıları az bulutlu ve güneşli bir gün beklemekte.

CUMARTESİ gününe ise sehir genelinde az bulutlu ve güneşli hava etkisini sürdürürken sıcaklıklar gün içinde 30 dereceye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 18 derecelere kadar düşüş yaşanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (12 EYLÜL 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU