Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, kurumsal gelişim ve değişime katkı sağlamak amacıyla sürdürdüğü eğitimlere ‘takım ruhu' eğitimini de ekledi.

Türkiye Belediyeler Birliği ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın desteğiyle planlanan eğitime, Yalın Yönetim ekipleri katıldı.

Gemlik'te polis memuru vefat etti Gemlik'te polis memuru vefat etti

BUSKİ Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitimde; kurum bilincini geliştirmek, vatandaş memnuniyetini artırmak ve ekip olmak konuları işlendi. Türkiye Belediyeler Birliği eğitmenlerinden Umut Gümgüm, takımı oluşturan bireylerin takımın amacı yönünde bütünleşmesinin ve birlikte hareket etmenin gerekliliğine vurgu yaptı. Gümgüm, ''Bizler BUSKİ ailesi olarak 'Ben' imajı yerine 'Biz' imajını oluşturmalıyız. İş verimliliğimizi artırmak ve kaliteli hizmet sağlamak istiyorsak, takım gibi çalışmalı ve ekip ruhunu geliştirmeliyiz. Karşılaşılan problemi çözmede etkin olmanın ve verimli kurumsal yapıya dönüşmenin yegane temeli, takım olmaktır'' dedi.

Programa katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Eğitmen Umut Gümgüm Yalın, hassasiyetleri nedeniyle katılımcılara teşekkür etti.