Seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Caddesi, Tahıl İçi ve Abdal’da vatandaşlarla bir araya gelen Akyıldız,  hem broşür dağıttı, hem de vatandaşlardan oy istedi.

Önümüzdeki genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bir oy Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy da Cumhur İttifakı çatısı altında kendi amblem ve kendi adayları ilke seçime girecek Büyük Birlik Partisi’ne oy isteyen Kemal Akyıldız’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Özellikle önümüzdeki seçimlerin oldukça kritik bir dönemeç olduğuna işaret eden Akyıldız, “Bizler Büyük Birlik Partisi olarak vatandaşımızın sağduyusuna güveniyoruz. Bu seçimlerde vatandaşımız baraj derdi girmeden seçimlere girecek olan Büyük Birlik Partisi’ne oyları verecek. TBMM’de partimiz çok kuvvetli bir şekilde temsil edilecektir” dedi.

Yoğun geçen bir çalışmanın ardından Abdal’da tarihi taş fırının önünde Kemal Akyıldız, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Bursa 1.Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı, İl Başkanı Haldun Filizli, Milletvekili Adayı Hasan Uslu, İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Alfatlı, önceki dönem Yıldırım Beledidye Başkanı Cüneyt Karlık ve vatandaşlarla çay içti simit yedi.