Yaşananların ertesi günü ifade veren ünlü isim, geçtiğimiz gün Tarabya'da görüntülendi.

Yağmur altında yürüyen sosyetik güzel, camideki fotoğrafıyla ilgili soru sorulmasından kaçamadı.

Sosyal medyada 591 bin takipçisi bulunan Eda Taşpınar, önceki haftalarda bir camide fotoğraf çekerek, “Mutlu yıllar sevgililerim” notuyla paylaşmıştı. Gelen yoğun tepkiler üzerine sosyetik güzel, paylaşımını kısa sürede silmişti.

SORUŞTURMA BAŞLATTILAR

Tartışma yaratan fotoğrafın ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçmişti. Başsavcılık, Taşpınar hakkında, 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçundan resen soruşturma başlatmıştı.

İFADE VERDİ

Ünlü isim, sonraki gün ise öğle saatlerinde Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelmişti. İfade veren Taşpınar, daha sonra adliyeden ayrılmıştı.

GÖRÜNTÜLENEKTEN KURTULAMADI

Tüm bunların ardından 42 yaşındaki Eda Taşpınar, önceki gün Tarabya’da objektiflere takıldı. Her zamanki rotasını değiştiren sosyetik güzel, yağmur altında yürüyüş yaptı. Gözlüğü ve şapkasıyla kamufle olan Taşpınar, tanınmakta zorlansa da görüntü vermekten kurtulamadı.

"TEŞEKKÜR EDERİM"

Mahkemeye çıkartılıp yargılanan Eda Taşpınar’a pişman olup olmadığı sorulsa da sosyetik güzel, "Müzik dinliyorum” diyerek soruları geçiştirmek istedi. Gazetecilerin ısrarlarına karşılık "Teşekkür ederim" demekle yetinen ünlü isim, yürüyüşüne devam etti.

Aleyna Tilki'den çok konuşulacak açıklama: Keko seviyorum! Aleyna Tilki'den çok konuşulacak açıklama: Keko seviyorum!

"ÇOK İYİ GİDİYOR"

Öte yandan 2022'nin son aylarında yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Patrick ile Galataport'ta görüntülenen Eda Taşpınar, "İlişkim çok iyi gidiyor" demişti.

"EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUZ"

Hakkında çıkan evlilik haberleri sorulan ünlü isim, "Çıkan haberlerde bir yanlışlık ve aslı olmayan şeyler var. Nisanda evlilik düşünmüyorum, sevgilim de düşünmüyor. Geçtiğimiz günlerde kano yaptık. Yarın kısmetse bir kez daha yapacağız" açıklamasında bulunmuştu.