Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklar için düzenlediği ara tatil etkinliklerikapsamında ÇEKSanat Tiyatro, Denizli çocukları ve gençleri için sahnedeydi.

Geçtiğimiz Haziran ayında 34’üncüsü düzenlenen Uluslararası Denizli Tiyatro Festivali’nde sahne alan Don Quijote oyunu ile Denizlili tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan ÇEKSanat Tiyatro, bu kez ara tatilde düzenlenen tiyatro günleri için Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun özel daveti ile Denizli’deydi.

Tiyatro ekibi ara tatil etkinlikleri kapsamında Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Don Quijote” ve “Fırtına” oyunlarını sahneledi. Oyunları aileleriyle birlikte ilgiyle izleyen çocuklar, oyuncuların performanslarına hayran kaldı.

Tan Taşçı’ya Bursa’da şaşırtan hediye Tan Taşçı’ya Bursa’da şaşırtan hediye

ÇEKSANAT Tiyatro Hız Kesmiyor

ÇEKSanat Tiyatro ekibi ara tatil etkinliklerine hız kesmeden Bursa’da devam edecek. 17 Kasım Perşembe günü 26. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali kapsamında Görükle Kültür Merkezi’nde (GKM) “Fırtına” oyunu ile çocuklar için sahnede olacak.

18 Kasım Cuma “Dev Kurbağa “ 19 Kasım Cumartesi günü ise “Benim Masalım” küçük yaştaki seyirciler için sahnelenecek.

Kasım ayında yoğun bir program geçiren ÇEKSanat Tiyatro 20 ve 21 Kasım tarihlerinde 25. Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali’ne “Fırtına” oyunu ile katılacak. 25 ve 27 Kasım günlerinde ise 3. Avukat Özgür Aksoy Tiyatro Günleri kapsamında Gemlik’te “Benim Masalım” ve “Fırtına” oyunları çocuklar için sergilenecek.

Atölyelerden sergiye, koro çalışmalarından tiyatroya, sinemaya kadar sanatın birçok kolunda hizmet sunan ÇEKSanat Görükle Kültür Merkezi’nin etkinliklerinden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilir, www.ceksanat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.