Çiçekçiler Odası Başkanı Ertan Tanırgan'ın satır başlıkları şöyle;

Değerli basın mensupları...

Bilindiği üzere,İlimizde bir iki gün önce çiçekçi kılığındaki uyuşturucu tacirleri ,Bonzai’nin hammedesi olan 2.5 kilogram sentetik kannabinoid maddesi ile yakalanmıştır.Uyuşturucu tacirlerinin dikkat çekmemek için,hafif ticari araçla kendilerine Çiçekçi süsü vererek, sevkiyat yaptıkları belirlenmişir. Bursa Emniyet Müdürlüğü  Narkotik suçlarla mücadele Şube Müdürlüğü  ekipleri’nin  itinalı çalışmaları ile suçüstü yakalanmışlardır.. Çiçekçi Esnafımız ile uzaktan yakından hiçbir bağlantısı olmayan bu şebeke, nihayetinde amaçlarına ulaşamadan adalete teslim edilmiştir.

Alinur Aktaş’tan Nilüfer’e hizmet açıklaması: Zemin bulamıyoruz Alinur Aktaş’tan Nilüfer’e hizmet açıklaması: Zemin bulamıyoruz

Bursa Çiçekçiler Odası  Başkanı olarak,yaşanan bu hadisenin, siz değerli Basın mensupları aracılığıyla,yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemesi  adına  bu  açıklamayı  yapmam elzem bir durum olmuştur.

Esnafımız adına konunun takipçisi olmaya devam edeceğim. Çiçekçiler Odası olarak, bir daha böyle bir olayın yaşanmamasını temenni ediyor,hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

Editör: Özge Solak