TuzBiber’in en iyi komedyenlerinin sahne aldığı TuzBiber 4’lü şov Bursa’da. Şov saatine kadar, gösteri kadroları açıklanmıyor. Siz de şov günü, hangi dört komedyenin sahnede olacağını merak ediyorsanız, şimdiden biletinizi alıp yerinizi ayırtmalısınız. TuzBiber 2, 9, 16 ve 23 Şubat’ta DasDas Bursa Smash Sahne’de saat 21.00’de. Birbirinden lezzetli yemekleri yerken kahkahalar atmaya ne dersiniz?

Bursa’da babasının iş yerini ateşe verdi Bursa’da babasının iş yerini ateşe verdi

Türev, integral, trigonometriden hiçbir şey anlamayan ve 16 yıllık eğitim hayatının sonunda komedyen olmaya karar veren Cüneyt Nergiz, komik olduğunu düşündüğü şakalarından oluşan stand up gösterisi ile Bursalıları bekliyor. 3 Şubat saat 21.00’de DasDas Bursa Smash Sahne’de.

Bazı şeyler vardır, asla zamanın gölgesinde yok olup gitmez. En çok da çocukken sevdiğimiz şeyler peşinizi bırakmaz. Tıpkı bir izleyenin onlarca kez izlemek istediği Devekuşu Kabare gibi. Tekrar o yıllara dönelim mi? Deli Bayramı 8 Şubat’ta 20.30’da DasDas Bursa’da.

O Tarz Mı?, Podcastia ve Diyojen gibi Podcastlerden tanıdığınız ve bir süredir stand- up gösterisi ile Türkiye'de birçok yerde sahne alan İsmail Türküsev, şimdi Smash Restoran’da. 15 Şubat’ta DasDas Bursa’da tatlıların tadına bakarken gülmeye hazır olun.

Berbat Bir Anne Podcast’in BBA’sı Merve Özcan; parlementerler, bekarlar, evliler, lavanta yağı, çocuklu hayat, annelik, flört, 7 uyuyanlar, babalar, boşananlar, Artemis, kadınlar, Mickey Mouse ve kırılgan erkek egosuna dair türlü korelasyonlarla örülü stand up gösterisiyle sahnede sizleri bekliyor. Merve Özcan Stand Up- Berbat Bir Anne 15 Şubat’ta 20.30’da DasDas Bursa Smash Sahne’de.

Antoine de Saint-Exupéry'nin zamansız başyapıtı "Küçük Prens", DasDas Sahnesi'nde bir kez daha hayat buluyor. Hayal gücünüz yıldızlar ise bizi takip etmeye devam edin. Küçük Prens 17 Şubat Cumartesi 16.00’da DasDas Bursa’da minik seyirciler ile bir araya gelecek. Şimdiden yerinizi ayırtın.

Nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun, “Çevreden Merkeze” insani ilişkilere ve yaşamın çelişkilerine değindiği tek kişilik gösterisi ile 17 Şubat saat 21.00’de DasDas Bursa Smash Sahnesinde sizlerle.

30 yıllık kariyerini oluştururken başına gelen olayları, ikonik başarı ve başarısızlıklarını seyirciyle beraber interaktif bir şekilde sahne de ameliyat masasına yatırıyor. Ya işler başka türlü gelişseydi neler olurdu? Bu Haşarı, Hikayesini yeniden yazıyor. HEDX Bir Haşarı Hikayesi Yosi Mizrahi 23 Şubat’ta saat 20.30’da DasDas Bursa’da sizleri bekliyor.

Teknolojinin insan bedeni üzerinde daha fazla etkili olduğu, insanların önce kusurlarını iyileştirmeyi sonra hayallerindeki kendilerine ulaşmayı istedikleri bir dünya… Stacey Gregg’in 2013 yılında yazdığı “Override” oyunu insan olmanın temellerini irdeliyor, zaman ilerleyip teknoloji geliştikçe önümüze sık sık çıkan ve daha da çıkacak olan soru ve sorunlarla uğraşıyor. 24 Şubat Cumartesi 20.30’da Override DasDas Bursa’da. 3 yıldır çeşitli etkinlik ve mekanlarda stand up performansları sergileyen Salih Tıraş tek kişilik gösterisiyle izleyici karşısına çıkıyor. Yöresel esinti ve tatlarla bezeli bu gösteri sizleri Salih Tıraş’ın karizmatik olmayan yaşamına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. 24 Şubat saat 21.00’de DasDas Bursa Smash Sahnesinde.

Editör: Harun2 Kot