DEVA Partisi Bursa İl Başkanlığı Orhaneli, Harmancık ve Büyükorhan’da vatandaşlar ile buluştu.

OrhaneliHarmancık ve Büyükorhan ilçesinde esnafla buluşan İl Başkanı Sn.Serkan Özgöz yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Esnaf’ın yüzü gülmüyor. Tarım sektörünün yeterli desteği bir türlü alamaması nedeniyle sürekli göç veren dağ yöresinde insanlar mutsuz, gelecekten umutsuz. Artan maliyetler karşısında esnafın beli bükülmüş, vitrinlerde lambalar yanmıyor. Marketler buzdolabı çalıştıramıyor.  

İnsanlar Genel Başkanımız  Sn. Ali Babacan’ın ekonomiyi yönettiği yılları özlemle anıyorlar.Bu bizleri mutlu etse de aynı zamanda büyük bir sorumluluk da yüklüyor. Vatandaşımıza sözümüz var. Hayat pahalılığını bitireceğiz. Bereketi yeniden geri getireceğiz. Vatandaşlarımız umudunu kaybetmesin. Bütün hazırlık tamam. Göreve geldiğimiz ilk 6 ayda ekonomik krizi Türkiye’nin gündeminden çıkaracağız.” dedi.

Harmancık ilçesinde DEVA Partisi Harmancık İlçe Başkanlığı binasını gezen partililer pazar yeri ve esnaf ziyaretlerinden sonra vatandaşlara aşure ikramında bulundular. Harmancık İlçe Başkanı Sn.Hasan Tosun; “Aşure; bereket, paylaşmak, birlik ve beraberlik demek. DEVA Partisi olarak yıllarca ihmal edilen dağ yöresine gereken değeri verecek, bölgeyi bolluk ve bereket ile buluşturacağız. Bu aşure ile bunun temelini atıyoruz.” dedi.

BEBKA destekli MEGEM kursları gençleri iş sahibi yapıyor BEBKA destekli MEGEM kursları gençleri iş sahibi yapıyor