DEVA Partisi Bursa İl Başkanlığı saha çalışmalarını sürdürüyor

Dün Genel Başkan Ali Babacan Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele kapsamında İstanbul'da mavi yeleğiyle vatandaşlarla buluştu.

Bugün de Mavi yelekliler etkinlikleri ile siyasete yeni bir etkinlik kazandıran Deva Partililer Mavi yelekliler etkinliğini BURSARAY metro vagonlarında ve istasyonlarında yaparak bir ilke imza attılar.

100'lerce partili ile Küçüksanayi istasyonunda toplanan Deva partililer mavi yelekleri ile istasyona girip, farklı istasyonlarda tren değiştirerek vagonlarında binlerce vatandaşa temas edip, Ali Babacan'ın selamlarını ilettiler.

Bursa’da çocuklar tatilin keyfini çıkardı! Bursa’da çocuklar tatilin keyfini çıkardı!

"Oylar Deva Olsun" kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz;

 "Bizler vatandaşlarımızın sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını biliyoruz. Türkiye'de ilk defa bir parti seçim öncesi her alanda neler yapacağını açıklıyor. Deva Partisi olarak Gn.Başkanımız Ali Babacan önderliğinde hazırladığımız Eylem Planlarımız ile iktidara ve vatandandaşlarımızın dertlerine deva olmaya hazırız.

Bizler kampanya dönemi boyunca her gün mavi yeleklerimizle farklı etkinlikler ile Bursa sokaklarında olacağız. Bugün Bursaray'da adeta Deva damlaları sel oldu.

Tek gayemiz Türkiye'yi MUTLU ÇALIŞANLARIN, MUTLU EMEKLİLERİN, MUTLU GENÇLERİN, MUTLU KADINLARIN ülkesi yapmak.

Oylar Deva Olsun, Kazanan Türkiye Olsun,

Oylar Deva Olsun, Kazanan Bursa Olsun" dedi.

Deva Partililer ayrıca sosyal medyada #oylardevaolsun etiketi ile kampanya başlattılar.