DEVA Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Şener Temur, Nilüfer İlçe Başkanı Mine Rana Kahramanoğlu ve ilçelerin yönetim kurulu üyeleri, Artvin Vakfı Başkanı Adnan Demirci ve yönetimine ziyaret gerçekleştirdi.

Sinan Ateş'in annesi suskunluğunu bozdu! Sinan Ateş'in annesi suskunluğunu bozdu!

Ziyarette konuşan DEVA Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Şener Temur, Artvin Vakfı’nın üstlendiği misyona ve çalışmalarına da değinerek açıklamalarda bulundu. ‘Kendimi evimde gibi hissediyorum.’ “Bir Artvinli ve Artvin’e hizmet için kurulmuş derneklerde yer almış biri olarak bugün burada olmaktan dolayı sevincimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Kendimi bu çatıda evimde gibi hissediyorum. Artvin camiası yakın olduğumuz bir camia. Düzenli ve sürekli temaslarda bulunduğumuz kuruluş ve dernekler var. Her zamanda, her alanda, birlikte çalışmaktan, fikir üretmekten, mutlu olacağımızı belirtmek istiyorum. Bugün bizleri ağırlayan Artvin Vakıf Başkanı Sn. Adnan Demirci’ye ve kıymetli yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Nilüfer İlçe Başkanı Mine Rana Kahramanoğlu ise Bursa’daki Artvinli nüfusu ve kuruluş faaliyetlerinin önemine dikkat çekti. ‘Artvinlilerin Bursa’yı tercih etmesinin nedeni gayet açık.’ “Bursa bir çok kültürü kendi bünyesinde barındıran ve kucaklayan bir şehir. Bursa’nın yapısına da baktığımızda Artvinli vatandaşlarımızın sayısının bu kadar çok olması tesadüf olarak nitelendirilemez. Bursa’nın doğal güzelliklerini Artvin’de de görmek mümkün. Artvinliler, Bursa’da memleketlerinden bir parça görüyorlar. Dernek veya vakıf faaliyetleri kültürlerin daha erken kaynaşmasında etkin rol oynuyor.” açıklamasında bulundu. Konuşmalarının ardından Vakıf Başkanı Adnan Demirci’ye hediyelerini takdim eden Şener Temur ve Mine Rana Kahramanoğlu, vakıf yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ettiler.