TFF 2. Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Süper Lig’de şampiyonluk yaşamış olan Bursaspor’da yönetim krizi bir türlü çözüme kavuşamadı. Yeşil beyazlı kulübün istenilen sonuçları alamadığı ve maddi darboğazda bulunması nedeniyle bir alt lige düşme tehlikesi iyiden iyide kendini hissettirdiği bir ortamda taraftar da bir çıkış yolu arar oldu.

Bursaspor’da Yönetim Liderliği yapan Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, sosyal medya hesabından başkanlık çağrısı yapan taraftarlara yaptığı açıklama ile seslendi.

Bursaspor’da hazırlıklar devam ediyor Bursaspor’da hazırlıklar devam ediyor

“MUSTAFA BOZBEY’İN ÖNDERLİĞİNDE BURSASPOR AYAĞA KALKACAKTIR”

Mayıs ayındaki kongresinde başkanlığa aday olup olmayacağı konusunda bir beklenti oluştuğuna değinen Adanur, “Değerli Bursasporlular, Kamuoyunda son günlerde kentimizin gözbebeği Büyük Bursaspor’umuzun Mayıs ayındaki kongresinde aday olup olmayacağım konusunda bir beklenti oluşmuştur. Gerçek bir Bursasporlu olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’in önderliğinde Bursaspor ayağa kalkacaktır.” diye konuştu.

 “ELİMİZİ TEKRAR TAŞIN ALTINA KOYMAKTAN KAÇINMAYACAĞIMIZI BİLMENİZİ İSTERİM”

Adanur, “Şahsımın adaylığından önce bilinmesini isterim ki; Büyük Bursaspor için ne gerekiyorsa her zaman ve her koşulda mücadele etmekten asla geri durmadık, durmayacağız! Daha güçlü ve daha kapsayıcı bir yönetimle Büyük Bursaspor için elimizi tekrar taşın altına koymaktan kaçınmayacağımızı bilmenizi isterim.” ifadelerini kullandı.

Editör: Seren Ümit