‘Önce insan sağlığı’ mottosuyla etkinliklerini sürdüren Özel Hayat Hastanesi yönetimi, Dünya Hasta Hakları Günü’nde daha önce hastanede tedavi olan ve önerilerde bulunan hastalarla organize edilen yemekte bir araya geldi.

Programdan önce tedavi gören hastaları doğum yapan anne ile bebeklerini de ziyaret eden Başhekim Uzm. Dr. Fatih Özkul, hastalarla sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.

Kuruluşlarında edindikleri her hastaya kendi yakını gibi yaklaşma anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Özel Hayat Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Fatih Özkul, önceliklerinin insanların mutlu olması ve sağlıklarına kavuşması olduğunu ifade etti.

Uzm. Dr. Fatih Özkul konuşmasını devamında, “Bizler 45’inci yılımızda da hastanemizin temelinin atıldığı ilk günkü anlayışla hareket ediyoruz. Bizler doktoruz, önceliğimiz insanların sağlıklı olarak hayatlarını sürdürmesini sağlamak. Kalitemizin bu noktalara gelmesinde kuşkusuz siz hastalarımızın önerilerinin katkısı çok. Sizlerin fikirleri, önerileri bizler için çok önemli. Her yıl kutlanan 26 Ekim Dünya Hasta Hakları Gününde sizlerle bir yemekte bir araya gelmeyi istedik. Bu günde sizlerden birçok öneri aldık, fikir alışverişinde bulunduk. Tüm hastalarımıza sağlıklı bir hayat geçirmesini diliyorum” dedi.

Özel Hayat Hastanesi’nin hasta hakları biriminin de hazır bulunduğu programda hastalara çeşitli hediyeler verildi.