Meksika parlamentosu bugün tam 3 saat süren ve dünyada ses getiren bir canlı yayına tanık oldu. Başkent Mexico'da gazeteci ve ufolog Jaime Maussan'ın öncülüğünde, uzaylı olduğu iddia edilen iki cesedin ortaya çıkarıldığı resmi bir etkinlik düzenlendi. İki küçük "insan olmayan" ceset, herkesin görebilmesi için pencereli kutularda sergilendi. Peru'nun Cusco kentinde bulunan mumyalanmış küçük örneğin bin yıllık olduğuna inanılıyor. Kritik toplantıya Eski ABD Donanması pilotu Ryan Graves de toplantıya katıldı.

Ufak boyutlardaki iki “uzaylı cesedi” camlı bir kutu içerisinde gösterildi. Bilim insanlarının da katıldığı etkinlikte uzaylıların 1000 yaşında olduğunun tahmin edildiği belirtildi. Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri'nden emekli Teğmen Robert Salas toplantıda söz olarak 'Biz burada konuşurken gökyüzünde sayısız UFO dolaşıyor' dedi.

Uzaylıları resmen ifşa ettiler En az 1000 yaşındalar, bu dünyaya ait değiller

İNSANIMSI CESET

Toplantının dünya dışı akıllı yaşam olduğu iddia edilen cesetlerin ilk kez net olarak gösterilmesiydi. Yerel basında çıkan haberlerde cesetlerin kafasının 360 derece döndüğü belirtildi ve vücutlarının kuşlara özgü hareketleri yapabildiği aktarıldı.

Kongredeki uzmanlar etkinlikte milletvekillerine yaptıkları DNA testleri sonucunda canlılardan birinin içinde embriyo bulunan yumurtalar taşıdığını, kadmiyum ve osmiyum metallerinden oluşan implantlar bulunduğunu söyledi. Bir yetkili cesetlerin yakın zamanda Meksika Özerk Ulusal Üniversitesi'nde (UNAM) incelendiğini ve burada bilim adamlarının onları radyokarbon tarihleme yöntemiyle incelediğini söyledi.

Azerbaycan Karabağ'da harekete geçti Azerbaycan Karabağ'da harekete geçti

Uzaylıları resmen ifşa ettiler En az 1000 yaşındalar, bu dünyaya ait değiller

15 METRELİK 'UZAYLI'

2015 yılında uzmanlar Peru'nun ünlü tarla çizgilerinde 15 metre boylarında dünya dışı akıllı yaşam olduğu düşünülen fosillere rastladı. Bu iddia kısa sürede çürütülürken yerel basın ceset kalıntısının hayvan ve insan kalıntılarının birleşmesi sonucu olduğunu yazdı.

Uzaylıları resmen ifşa ettiler En az 1000 yaşındalar, bu dünyaya ait değiller