CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç, İstanbul ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Deniz Dalgıç’a başarılar dileyerek, Mudanyalılara destek çağrısında bulunan İmamoğlu, şunları söyledi:

“Marmara Denizi’nin öteki yakasına, Mudanya’ya selam olsun. Deniz Başkanımızın başarılı olmasını çok istiyoruz. Bu seçimden sonra güçlü işbirliklerini Mudanya ve Deniz Başkanım ile birlikte yapma gayreti içerisindeyiz. Marmara’nın sorunları, deprem ve ulaşım gibi birçok konuda işbirliğine muhtacız. Bursa’da Mustafa Bozbey ve Mudanya’da Deniz Başkanımız ile birlikte çok güzel bir süreci yaşamak arzusundayız. Başkanımızdan desteğinizi esirgemeyin. Birlikte kazanın, birlikte kazanalım. Milletimiz kazansın. Sonuçta, Bursa, Mudanya ve İstanbul kazansın. Hep birlikte çok güzel işler başaralım.”

İSTANBULLULARA DAVET

Bursa'da çocukların 'adak geleneği' coşkusu Bursa'da çocukların 'adak geleneği' coşkusu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun desteğinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Mudanya Belediye Başkan adayı Deniz Dalgıç, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında partimizin halkçı belediyecilik anlayışıyla kentlerimizi hak ettiği yerlere el birliğiyle taşıyacağız” dedi.

İmamoğlu’nun İstanbul’da yaptığı çalışmaları örnek aldıklarını söyleyen Dalgıç, şöyle konuştu:

“Ekrem Başkanımla birlikte yapacağımız çok iş var. Mudanya’da da her şey çok güzel olacak İstanbul, Marmara Denizi’nden komşumuz. Deniz ve karayoluyla günübirlik mesafemizde bulunan İstanbullu komşularımız için de yılın her zamanı keyifli zamanlar geçirecekleri bir Mudanya yaratacağız. Mudanyamızın sahip olduğu değerleri herkesle paylaşacağız. İstanbullu komşularımızı en güzel şekilde ağırlayacağız ve Mütarekenin kenti Mudanyamızdan çok güzel anılarla İstanbul’a dönecekler.“

Editör: Seren Ümit