Muhalefet, seçim propagandalarında muhalif tabanı mutlu edecek icraatlere öncelik veriyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 2023 seçimlerinde iktidara gelmeleri durumunda ilk iş olarak gençlik festivallerini yeniden düzenleyeceklerini söyledi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Instagram hesabı üzerinden kendisine gelen soruları yanıtladı. Akşener, gelen bir soru üzerine seçimden sonra balkon konuşması yapmayacaklarını belirterek, "Balkon konuşmaları bu ülkeye hiçbir şey kazandırmadı. Yüksekten vatandaşa aşağıya doğru bakan bir mantığı, zihniyeti getirdi. Biz, inşallah seçim kazandığımızda kutlamalarımızı, milletimiz ile yan yana iç içe meydanlarda yapacağız" dedi.

Erdoğan: Eli İstanbul’da gözü başka yerde olanların eksiğini biz tamamlıyoruz Erdoğan: Eli İstanbul’da gözü başka yerde olanların eksiğini biz tamamlıyoruz

"FESTİVALLER DÜZENLEYECEĞİZ"

Akşener bir takipçisinin "Seçimden sonra, iptal edilen festivallerden daha büyük bir gençlik festivali istiyoruz" şeklindeki mesajına, "Önümüzdeki yazı 'Türkiye'nin en büyük festivaller yazı' diye bugünden tarifleyebiliriz" şeklinde yanıt verdi.