14 Mayıs seçimlerine 2 gün kaldı. Siyasi parti liderleri ve cumhurbaşkanı adayları düzenledikleri son etkinlikler ile vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 13. cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı ve cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Samsun'da yurttaşlara bir araya geldi.

Karamollaoğlu kürsüde yaptığı konuşmasından satır başları şöyle:

YAKINLARIMIZI İKNA EDECEĞİZ

Uzun bir yürüyüşün sonuna geldik. Pazar günü hep beraber sandığa gideceğiz ama yakınlarımızı ikna edeceğiz. Yeni bir anlayışa, yeni bir iktidara ihtiyacımız olduğunu hatırlatacağız.

İş para noktasına gelince kesenin ağzı açılıyor ama kesenin dibi delik.

Yeni bakanlık mı kuruluyor? AK Partili isim ilk sinayli verdi! Yeni bakanlık mı kuruluyor? AK Partili isim ilk sinayli verdi!

SİSTEM DEĞİŞMEDEN...

Kesenin ağzı açılıyor da kesenin dibi delik. Eksi rezerv demek Merkez Bankası'nın parası bitmiş, borca girmiş demektir. Bugün verdiğiniz artışlar eriyecek demektir. Sistem değişmeden insanımızın rahata kavuşması mümkün değil.

KENDİSİNE GÜVENİYORUM

Ben kendisini tanıdım, ben güveniyorum. Güvendiği için de kendisinin cumhurbaşkanı olması için her türlü desteği veriyorum.

Adalet mülkün temelidir. Adalet olmadan hiçbir ülkede huzur ve barış olmaz.

NASIL SARAYLARDA GEÇİNİRSİNİZ

İsraf bütün kaynaklarımızı tüketebilir. 'İtibar kazanmak için israf edebilirsiniz' diyor. İtibar kazanmak için yaptığımız harcama haramdır. İnsanlar karnını doyuramazken, aldıkları ücretle geçinemezken nasıl saraylarda geçinirsiniz!