Altın Ceylan’da düzenlenen renkli geceye; Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldırım Sarıkaya, Kültür Okulları’nın yöneticileri ve öğretmenleri ile aileleri katıldı.

BAL-GÖÇ Kurucu Başkanı Gençoğlu, Bursa'da anılacak BAL-GÖÇ Kurucu Başkanı Gençoğlu, Bursa'da anılacak

Gecede günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: “Eğitimcilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın varlığı bizlere güç veriyor. Öğretmenlerimizin mesleklerini içselleştirerek yapması her şeyin temelini oluşturuyor.  Hayatın en keyif veren, en anlamlı mesajını içeren mesleği yaptığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Başta kurumumuzda çalışan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutlarım” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından Özel Bursa Kültür Okulları’nda 5, 10, 15 ve 20.yılını tamamlayan öğretmenlere ve diğer personellere teşekkür plaketi ile çeşitli hediyeler verildi. Plaket törenin ardından 24 Kasım Öğretmeler Günü’ne özel pasta kesimi ve öğretmenlerin eğlenmesiyle gece son buldu.