Meteoroloji, Bursa için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığı, yağış ve hafta sonu ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Hafta sonunun ilk gününe 7 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer yağış geçişleriyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Bursa Büyükşehir personeli siber tehditlere karşı bilgilendirildi Bursa Büyükşehir personeli siber tehditlere karşı bilgilendirildi

Öğle saatlerine doğru yağış geçişleri yer yer etkili olmaya devam ederken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde sağanak yağış geçişi ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde yer yer yağış geçişleriyle birlikte çok bulutlu gökyüzü hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 9 derece olarak ölçülürken yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de yağış devam ederken hava sıcaklığı 8 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde de yağışlı havayla birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

YAĞIŞ YARIN SONA ERİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde etkili olan sağanak yağış geçişleri yarın da yer yer etkili olmaya devam ederken hafta başından itibaren şehri terk ediyor ve termometreler yükselişe geçiyor.

Yarın (PAZAR) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 8 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri görülürken hava sıcaklığı en yüksek 12 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 15 dereceyi gösterecek.

Haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 6 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler ise 17 dereceye kadar tırmanacak.

Haftanın üçüncü iş günü (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle termometreler ise en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (18 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ