Meteoroloji Bursa için 6 Aralık 2022 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Yeni güne sisli bir havayla başlayan Bursa genelinde gün boyu çok bulutlu bir gökyüzü hakim olurken öğle saatleri sonrası ise yer yer hafif yağış geçişleri görülebilir. Öte yandan yağışın yarın ara vermesinin ardından perşembe ve cuma günü yeniden etkili olması bekleniyor. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken Bursa için sağanak yağış için saat ve gün verdi. İşte detaylar…

Haftanın ikinci iş gününe 6-7 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren yer yer sisli hava etkili oldu.

Öğle saatlerine doğru termometreler yine 7 derece seviyelerinde seyrederken sisli ve çok bulutlu gökyüzü şehre hakim olmaya devam ediyor.

Öğle saatlerinde de Bursa genelinde çok  bulutlu gökyüzü şehir genelinde etkili olurken termometreler ise 11 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde yer yer hafif sağanak yağışın etkili olurken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı en yüksek 13 derece olarak ölçülüyor.

Akşam saatlerinde yağış kesilirken termometreler 11 derece olarak ölçülülüyor ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 8 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerine doğru ise termometreler çok bulutlu gökyüzüyle birlikte 7 derece seviyelerine düşüyor.

YAĞIŞ İÇİN GÜN VERİLDİ

Bursa'da feci kaza sonrası acı veda! Bursa'da feci kaza sonrası acı veda!

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde bugün yer yer görülen hafif yağış geçişleri bir günlük aranın ardından yarın da perşembe ve cuma günü yeniden erkili olacak.

Yarın (ÇARŞAMBA) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık 6 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde de şehir genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle termometreler en yüksek 15 derece olarak ölçülecek.

Haftanın dördüncü gününde (PERŞEMBE) şehir genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 8 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 15 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

Haftanın son iş gününde ise (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 11 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde ise yağış geçişleri Bursa genelinde bölgesel olarak etkili olmaya devam ederken hava sıcaklığı en yüksek 17 derece seviyelerinde olacak.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) yağış etkisini kaybederken sabah saatlerinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyredecek. Gün içerisinde ise çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 19 derece seviyelerinde olacak.