Meteoroloji, Bursa için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığı, yağış ve yeni hafta ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Haftanın ilk gününe 6 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 14 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehre hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 13 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde ise hava sıcaklığı 8 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde de termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

YENİ HAFTADA YAĞIŞ VAR MI?

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yeni haftada termometreler 20 dereceye yakım seviyelerde seyrederken çarşamba için hafif yağış uyarısı geldi.

Yarın (SALI) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı en yüksek 18 derece olarak ölçülecek.

Haftanın üçüncü iş günü (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer hafif yağış geçişleri bekleniyor. Öte yandan termometreler ise en yüksek 15 dereceyi gösterecek.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 15 dereceyi gösterecek.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 6 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 18 dereceye kadar tırmanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (20 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ