Meteoroloji Bursa için 11 Eylül 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde hafta sonunun son gününde parçalı bulutlu ve güneşli bir gün yaşanırken, termometreler gün içerisinde 31 dereceye kadar tırmanıyor. En yüksek hissedilen sıcaklık ise öğle saatlerinde 33 derece olacak. Öte yandan yeni hafta için ise flaş bir yağış uyarısı geldi. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji, hafta sonunun son günü için sıcaklık uyarısında bulunurken, yeni hafta için ise flaş bir yağış açıklaması yaptı. İşte detaylar…

Hafta sonunun son gününe sabah saatlerinde 19 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim.

Bursa'da çalıştığı iş yerinde ölü bulundu Bursa'da çalıştığı iş yerinde ölü bulundu

Öğle saatlerine doğru sıcaklık 25 dereceye yükselirken az bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olmayı sürdürüyor. 

Öğle saatlerinde de aynı durum devam ederken, termometreler 29 dereceye kadar tırmanıyor. 

Öğle saatleri sonrası ölçülen en yüksek sıcaklık ise 31 dereceye kadar yükselirken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde etkili olmayı sürdürüyor.

Akşam saatlerinde de parçalı bulutlu gökyüzü yüzünü göstermeye devam ederken termometreler 29 derece seviyelerinde seyrediyor.

Akşam saatleri sonrası bulutlu gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı 27 derecelere gerilerken, gece yarısı ise termometreler 23 dereceye kadar düşüyor.

YENİ HAFTADA YAĞIŞ VAR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yeni haftanın ilk günlerinde sağanak yağış geçişleri görülecek.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık en düşük 20 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde yer yer sağanak yağış geçişleri ile birlikte beklenen en yüksek sıcaklık 31 derece olacak.

Haftanın ikinci iş gününde (SALI) Bursa genelinde sabah saatlerinde en düşük sıcaklık 20 derece olarak ölçülürken, yağış geçişleri şehir genelinde yer yer etkili olmaya devam edecek. Termometreler ise gün içerisinde en yüksek 24 dereceyi gösterecek.

Haftanın üçüncü gününde (ÇARŞAMBA) ise sabah saatlerinde Bursa’da termometreler en düşük 15 dereceyi gösteriyor. Yağışın şehri terk etmesinin ardından termometreler 30 derece altında seyrine devam ederken Bursa genelinde beklenen en yüksek sıcaklık 26 derece olacak.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde 16 derece olarak ölçülen sıcaklıkla birlikte az bulutlu ve güneşli gökyüzünün etkili olduğu bir gün yaşanacak. Gün içerisinde termometrelerin 30 dereceye kadar tırmanması bekleniyor.