Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 2 Mayıs 2023 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde gün boyu az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 24 derece seviyelerine kadar tırmanıyor. Öte yandan meteoroloji gün vererek sağanak yağışın yeniden etkili olacağını açıkladı. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Yeni haftanın ikinci gününe 8 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 16 derece seviyelerine kadar hızla tırmanıyor.

Öğle saatlerinde Bursa genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise 21 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Öğle saatleri sonrası 24 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olmaya devam ediyor. 

Akşam saatlerine doğru da termometreler 21 derece olarak ölçülürken az bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 16 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 13 derece seviyelerinde ölçülecek.

YAĞIŞ İÇİN GÜN VERİLDİ

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yeni haftada termometreler yükselişte olsa perşembe gününden itibaren sağanak yağış yüzünü göstermeye başlayacak.

Haftanın üçüncü iş gününde (YARIN) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde termometreler 11 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 24 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer gökgürültülü sağanak yağışla birlikte termometreler en yüksek 20 dereceyi gösteriyor.

Bursa'da dijital buluşmalarda gündem; Etkili İletişim Bursa'da dijital buluşmalarda gündem; Etkili İletişim

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 11 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzü ve yer yer etkili olan sağanak yağışla birlikte termometreler 20 derece seviyelerinde.

Hafta sonunun ilk gününde ise (CUMARTESİ) sabah saatlerinde 10 derece olarak ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra çok bulutlu gökyüzüyle yer yer sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (2 MAYIS 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ