Meteoroloji 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken Bursa için hafta sonu sağanak yağış uyarısı geldi. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe 11 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 12 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olurken Bursa genelinde hava sıcaklığı 17 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 22 derece seviyelerinde seyrederken şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeye devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 19 derece olarak ölçülürken ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 16 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 15 derece seviyelerinde ölçülecek.

HAFTA SONU YAĞIŞ ETKİLİ OLACAK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde hafta sonu sağanak yağış geçişleri şehir genelinde etkili olacak.

Yarın (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 14 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer sağanak yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 22 derece olarak ölçülecek.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 10 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleri etkili olacak. Termometreler ise en yüksek 16 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde parçalı bulutlu be güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 16 ölçecek.

Yeni haftanın ikinci iş günüde ise (SALI) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 4 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte güneşli hava yüzünü gösterirken termometreler en yüksek 17 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (10 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Japonlar Bursa'da mesaiye başlıyor! Japonlar Bursa'da mesaiye başlıyor!