Meteoroloji’den Bursa için yağış uyarıları peş peşe gelirken bugün ve hafta sonu hava tahmin raporunda da yağışın etkili olacağı gün ve saatler açıklandı. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe 7 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu bir gökyüzü etkili oldu.

Öğle saatlerine doğru çok bulutlu gökyüzü yüzünü göstermeye devam ederken termometreler 8 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde yine çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı en yüksek 11 derece seviyelerine tırmanıyor.

Öğle saatleri sonrası termometreler 14 derece seviyelerine kadar tırmanırken şehir genelinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte yer yer hafif yağış geçişleri yüzünü gösteriyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 14 dereceye kadar tırmanırken çok bulutlu gökyüzü ve hafif yağış geçişleriyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 11 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

HAFTA SONU YAĞIŞ VAR

Bursa Milletvekili Vahapoğlu ısrarla takipçisi oldu, hedefine ulaştı Bursa Milletvekili Vahapoğlu ısrarla takipçisi oldu, hedefine ulaştı

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde bugün yer yer başlayan hafif sağanak yağış geçişleri hafta sonunda da devam ederken termometreler aynı seviyelerde kalacak.

Yarın (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleri de yüzünü gösterecek ve hava sıcaklığı en yüksek 15 derece olarak ölçülecek.

Hafta sonunun son gününde  (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde sağanak yağış etkili oluyor ve termometreler en yüksek 17 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ilk gününde ise (PAZARTESİ) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 8 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 14 dereceyi ölçecek.

Yeni haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 6 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde sağanak yağış geçişleri yüzünü gösterirken termometreler en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (3 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ