Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı yeni tahmin raporuna göre, bugün için kuvvetli fırtına uyarısı gelirken sağanak yağış için uyarı da geldi. İşte detaylar…

Hafta sonunun ilk gününe 17 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde rüzgarlı ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 23 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde rüzgarlı, parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 27 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 30 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra rüzgar etkisini artırırken, parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeye devam ediyor.

BEBKA'nın desteklediği teknoloji girişimleri Helsinki'de dünya sahnesinde! BEBKA'nın desteklediği teknoloji girişimleri Helsinki'de dünya sahnesinde!

Akşam saatlerine doğru termometreler 28 derece olarak ölçülürken rüzgar etkili olmaya devam ediyor ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 25 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 20 derece seviyelerinde.

YARIN YAĞIŞ GÖRÜLECEK

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da hafta sonu önce kuvvetli rüzgar sonra ise gökgürültülü sağanak yağış geçişleri etkili olacak.

Hafta sonunun son gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 27 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 15 derece olarak ölçülürken parçalı  bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 26 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ikinci iş gününde ise (SALI) sabah saatlerinde sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 25 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Haftanın üçüncü iş gününde ise (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde 12 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 25 derece seviyelerinde ölçülecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (4 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ