Meteoroloji tarafından Bursa için yayınlanan hava durumu raporunda sağanak yağış ve hava sıcaklığına dair son tahminler yer aldı. İşte detaylar…

Haftanın son gününe 6-7 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren çok bulutlu gökyüzü hakim.

Öğle saatlerine doğru termometreler 10 derece seviyelerinde seyrederken çok bulutlu gökyüzü Bursa genelinde hakim olmayı sürdürecek.

Öğle saatlerinde de çok bulutlu gökyüzü şehir genelinde etkili olurken termometreler ise 13 derece seviyelerinde seyredecek.

Öğle saatleri sonrasında da yağış beklenmezken termometreler 12-13 derece seviyelerindeki seyrini sürdürecek.

Akşam saatlerinde termometreler 11 derece seviyelerindeyken gün batımı yaşanacak.

Akşam saatleri sonrası hava sıcaklığı 10 derece seviyelerine gerilerken gece saatlerine doğru ise termometreler 9 derece seviyelerine düşecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (27 KASIM 2022)

 

GELECEK HAFTA HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji'nin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre; Bursa genelinde bugün etkisini kaybeden yağış gelecek hafta tekrar yüzünü gösterecek.

Bursa Mustafakemalpaşa Belediyesi ‘’ayın vatandaşı’’nı seçti Bursa Mustafakemalpaşa Belediyesi ‘’ayın vatandaşı’’nı seçti

Yeni haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde termometrelerin 6 derece olarak ölçüleği tahmin edilen Bursa'da sağanak yağış etkili olacak.

Yeni haftanın ikinci gününde (SALI) Bursa genelinde sağanak yağış etkisini sürdürecek. Sabah saatlerinde termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde de sağanak yağış geçişleri ile birlikte termometreler en yüksek 14 derece seviyelerinde olacak.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde ise (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde yağışın etkisini kaybetmesinin ardından hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde. Gün içerisinde ise parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 18 dereceye kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde ise (PERŞEMBE)  yağışlar tekrar yüzünü gösterecek. Sabah saatlerinde 12 derece olacağı tahmin edilen sıcaklıkların en yüksek 20 dereceye kadar çıkacağı öngörülüyor.

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ