Meteoroloji Bursa için 27 Ekim 2022 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Gün içerisinde Bursa genelinde hava sıcaklığı az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte 22 dereceye kadar tırmanıyor. Termometreler hafta sonu da aynı seviyelerdeki seyrini sürdürürken herhangi bir yağış da beklenmiyor. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji Bursa için 5 günlük hava tahmin raporunu yayınlarken, bugün ve hafta sonu için de sıcaklık açıklaması yaptı.

Haftanın dördüncü iş gününe 8 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabahsaatlerinde az bulutlu ve güneşli bir gökyüzü şehre hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru 14 derece seviyelerine kadar yükselen termometreler ile birlikte az bulutlu ve güneşli bir gökyüzü şehir genelinde etkili oluyor.

Öğle saatlerinde de az bulutlu ve güneşli gökyüzü şehre hakim olurken Bursa genelinde hava sıcaklığı 20 derece seviyelerinde. 

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde termometreler 22 derece seviyelerinde ölçülürken  az bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü gösteriyor.

Akşam saatlerinde termometreler 19 dereceyi gösterirken az bulutlu ve güneşli gökyüzünün ardından gün batımı yaşanıyor. Akşam saatleri sonrası hava sıcaklığı 16 derece seviyelerine gerilerken gece saatlerine doğru ise termometreler 13 derecelere kadar düşüyor.

TERMOMETELER AYNI SEVİYELERDE

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa’da hava sıcaklığı hafta sonuna kadar aynı seviyelerde ölçülürken herhangi bir yağış da beklenmiyor.

Yarın (CUMA) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren Bursa’da sıcaklık en düşük 6 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 20 dereceyi gösterecek.

Hafta sonunun ilk gününde ise (CUMARTESİ) sabah saatlerinde termometreler 6 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 20 derece seviyelerine kadar yükselecek.

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Türkoğlu'ndan pankart tepkisi İYİ Parti Bursa İl Başkanı Türkoğlu'ndan pankart tepkisi

Hafta sonunun son gününde de (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 5 dereceyi gösterirken, gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 20 derece seviyelerinde olacak.

Yeni haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde termometreler 7 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı en yüksek 21 derece olarak ölçülüyor.