Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 26 Mart 2023 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinden itibaren şehir merkezinde parçalı bulutlu bir gökyüzü şehre hakim olurken gün içerisinde bölgesel olarak hafif sağanak yağış geçişleri de yüzünü gösteriyor. Öte yandan termometreler gün boyu en yüksek 18 dereceye kadar tırmanırken, hava sıcaklığı yarın da yükselecek ancak hafta içerisinde yağış geçişleriyle birlikte düşüşler yaşanacak. Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Hafta sonunun son gününe 6 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte bölgesel olarak hafif sağanak yağış geçişleriyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer hafif sağanak yağışları görülüyor ve termometreler 12 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 18 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte hafif sağanak yağış geçişleri etkili olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 17 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzü ve yağış geçişleriyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 12 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde ise termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülecek.

YENİ HAFTA ĞÇİN SICAKLIK VE YAĞIŞ UYARISI

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde hafta sonunun son gününde bölgesel olarak günün belli saatlerinde hafif sağanak yağış geçişleri yüzünü gösterirken yeni hafta için ise sıcaklık ve yağışla ilgili uyarılar geldi.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 6 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı en yüksek 24 derece olarak ölçülecek.

Meteoroloji’den Bursa için hafta sonu uyarısı Meteoroloji’den Bursa için hafta sonu uyarısı

Yeni haftanın ikinci iş günü (SALI) sabah saatlerinde termometreler 11 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte kuvvetli yağış geçişleri görülecek. Öte yandan termometreler gün boyu en yüksek 13 derece seviyelerinde olacak.

Haftanın üçüncü iş gününde ise (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 3 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 9 dereceyi gösterecek.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 1 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 14 dereceye kadar tırmanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (26 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ