Meteoroloji, Bursa için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığı, yağış ve hafta sonu ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Haftanın dördüncü iş gününe 8 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzü ve bölgesel olarak etkili olan yağış geçişleriyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru yağış geçişleri yer yer etkili olmaya devam ederken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde sağanak yağış geçişi ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 18 derece seviyelerinde.

Bursa'da feci kaza! Metrelerce savruldu Bursa'da feci kaza! Metrelerce savruldu

Öğle saatleri sonrası termometreler 12 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde yer yer yağış geçişleriyle birlikte çok bulutlu gökyüzü hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 13 derece olarak ölçülürken yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de yağış devam ederken hava sıcaklığı 10 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde de yağışlı havayla birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülecek.

HAFTA SONUNA KADAR YAĞIŞ GEÇİŞLERİ GÖRÜLÜYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde bugün etkili olmaya başlayan yağış geçişleri hafta sonuna kadar aralıklarla devam edecek.

Yarın (CUMA) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 10 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri görülürken hava sıcaklığı en yüksek 12 derece olarak ölçülecek.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleri bekleniyor ve termometreler ise en yüksek 12 dereceyi ölçecek.

Hafta sonunun son günü (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri etkili olacak. Termometreler ise en yüksek 12 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ilk iş günüde ise (PAZARTESİ) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 5 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 15 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (16 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ