MeteorolojiBursa için 5 günlük yeni hafta hava tahmin raporunu yayınlarken sağanak yağış için saat vererek uyarıda bulundu. İşte detaylar…

Hafta sonunun son gününe 13 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yerini sağanak yağış geçişlerine bırakırken termometreler 16 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde de gökgürültülü sağanak yağışla birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 19 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası 23 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde gökgürültülü sağanak yağış etkili oluyor. 

Akşam saatlerine doğru da termometreler 20 derece olarak ölçülürken sağanak yapış geçişleriyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 15 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde de termometreler 13 derece seviyelerinde ölçülecek.

HAFTA BOYU SAĞANAK YAĞIŞ GEÇİŞLERİ GÖRÜLECEK

Meteorolojinin son hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde bugün sağanak geçişleri etkili olmaya başlarken hafta boyu yağış devam edecek.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde termometreler 12 derece olarak ölçülürken gökgürültülü sağanak yağış ile birlikte termometreler 21 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

Bursa'da minik Emir 5. kattan otomobilin üstüne düştü! Bursa'da minik Emir 5. kattan otomobilin üstüne düştü!

Haftanın ikinci gününde (SALI) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağışla birlikte termometreler 23 dereceye kadar yükseliyor.

Haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler 9 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzü ve gökgürültülü sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 23 derece seviyelerinde ölçülecek.

Haftanın dördüncü gününde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde gün boyu gökgürültülü sağanak yağış geçişleri etkili olurken termometreler ise 16 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (16 NİSAN 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ