Saadet Partisi Bursa Milletvekili Atmaca: Milletimizle dalga geçmeyi bırakın Saadet Partisi Bursa Milletvekili Atmaca: Milletimizle dalga geçmeyi bırakın

Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı 5 günlük tahmin raporuna göre sıcaklık düşüşü etkili olan sağanak yağışla devam ederken gün verilerek yeni yağış uyarıları geldi. İşte detaylar…

Haftanın dördüncü iş gününe 11 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde kuvvetli sağanak yağışla birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da kuvvetli sağanak yağışla birlikte hava sıcaklığı 11 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde sağanak yağışla birlikte hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 16 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin hafif sağanak yağış yer yer etkili olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 14 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde.

YENİ UYARILAR ART ARDA GELDİ

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa için yeni sıcaklık tahmini gelirken bugün etkili olan sağanak yağışın ardından yenisi için gün verilerek bir uyarı daha yapıldı.

Haftanın son iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 6 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte 17 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler kuvvetli sağanak yağışla birlikte 17 derece seviyelerinde ölçülecek.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde 6 derece olarak ölçülürken yer yer yağışlı ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 10 dereceyi gösterecek.

Haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 12 derece seviyelerinde ölçülüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (16 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ