Meteoroloji Bursa için 25 Ekim 2022 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde bugün hava sıcaklığı az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte en yüksek 24 dereceyi görürken cuma günü için yapışan yağış tahmini ise değişti. Termometreler hafta sonuna kadar 20 derece üzerinde seyredecek. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji Bursa için yaptığı 5 günlük hava raporunu yayınlarken cuma günü için yapılan yağış tahmini de değişti. İşte detaylar…

Haftanın ikinci iş gününe 9 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde yer yer sisli ve güneşli bir gökyüzü şehre hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru 15 derece seviyelerine kadar yükselen termometreler ile birlikte sisli ve az bulutlu gökyüzü şehir genelinde etkili.

Öğle saatlerinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü şehre hakim olurken Bursa genelinde hava sıcaklığı 22 derece bandına kadar yükseliyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde termometreler 24 derece seviyelerine kadar tırmanırken az bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde hakim olmayı sürdürüyor.

Nilüfer Belediyespor’da Tamer işler’e güven oyu Nilüfer Belediyespor’da Tamer işler’e güven oyu

Akşam saatlerinde termometreler 22 dereceyi gösterirken az bulutlu ve güneşli gökyüzünün ardından gün batımı yaşanıyor. Akşam saatleri sonrası hava sıcaklığı 19 derece seviyelerine gerilerken gece saatlerine doğru ise termometreler 16 derecelere kadar düşüyor.

YAĞIŞ TAHMİNİ DEĞİŞTİ: HAFTA SONUNA KADAR SICAKLIK 

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa’da dün cuma günü için yapılan yağış tahmini değişirken, güneşli gökyüzü ile birlikte hafta boyu 20 derecenin üzerindeki hava sıcaklığı etkili olmaya devam edecek. 

Yarın (ÇARŞAMBA) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren Bursa’da sıcaklık en düşük 9 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 24 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 9 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı en yüksek 22 derece olarak ölçülüyor.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 8 dereceyi ölçerken, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 20 dereceyi gösterecek.

Hafta sonunun ilk gününde ise (CUMARTESİ) sabah saatlerinde termometreler 6 dereceye kadar gerilerken, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 21 derece seviyelerine kadar yükselecek.