Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı yeni hava raporunda sıcaklıkla ilgili uyarı gelirken hafta sonu tahminini de yayınladı. İşte detaylar…,

Haftanın dördüncü iş gününe 17 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde az bulutlu bir gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise 21 derece seviyelerinde.

Öğle saatlerinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 27 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 30 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra az bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde yüzünü gösteriyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler rüzgarlı havayla birlikte 29 derece olarak ölçülürken az bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de az bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 25 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de termometreler 23 derece seviyelerinde.

SICAKLIK VE HAFTA SONU AÇIKLAMASI…

Meteoroloji tarafından 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa genelinde hava sıcaklığı hafta sonuna kadar 30 derece seviyelerinde seyrediyor.

Haftanın son iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 19 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 31 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 21 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 31 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde 17 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzüyle birlikte sıcaklık en yüksek 28 derece olacak.

Mustafakemalpaşa tarımda yeni bir kapı araladı Mustafakemalpaşa tarımda yeni bir kapı araladı

Yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 15 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 30 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (14 EYLÜL 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ