Osmangazi, Bursa’yı 412 bin 803 ton karbondioksitten kurtardı Osmangazi, Bursa’yı 412 bin 803 ton karbondioksitten kurtardı

Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 13 Nisan 2023 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinde görülen sağanak yağış öğle saatleri itibariyle şehri terk ederken çok bulutlu be yer yer parçalı bulutlu-güneşli gökyüzü şehre hakim oluyor. Öte yandan termometreler gün içerisinde 17-18 dereceye kadar tırmanırken yarın ve cumartesi günü de hava sıcaklığı yükselişte olacak. Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

MeteorolojiBursa için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken yağış ve hava sıcaklığı yükselişi ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Haftanın dördüncü iş gününe 7 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde yer yer bölgesel sağanak yağış geçişleriyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru devam eden bölgesel sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 12 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehri tamamen terk eden yağış sonrası Bursa genelinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası 17 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde çok bulutlu gökyüzü görülüyor. 

Akşam saatlerine doğru da termometreler 18 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 11 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde de termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülecek.

TERMOMETRELER YÜKSELİYOR, PAZAR GÜNÜ YENİDEN YAĞIŞ GELİYOR

Meteorolojinin son hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde sağanak yağış geçişleri bugün sona ererken, 2 gün boyunca termometreler yükselişte olacak. Öte yandan pazar günü yağış yeniden geri geliyor.

Yarın (CUMA) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 25 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 11 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü birlikte termometreler 25 dereceye kadar yükseliyor.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 13 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzü ve gökgürültülü sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 20 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

Yeni haftanın ilk gününde ise (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 11 derece olarak ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde gün boyu gökgürültülü sağanak yağış geçişleri devam ederken termometreler 20 dereceye kadar tırmanıyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (13 NİSAN 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ