Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 13 Mart 2023 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinden itibaren rüzgarlı hava etkili olurken öğle saatlerine kadar yer yer hafif yağış geçişleri görülüyor. Gün boyu çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler ise en yüksek 12 dereceye kadar tırmanıyor. Öte yandan yeni haftada çok bulutlu gökyüzü ve bazı günler yağış geçişleri bekleniyor.  Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Haftanın ilk gününe 6 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde bazı bölgelerde çok hafif yağış geçişi görülse de genel olarak rüzgarlı ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer hafif yağış geçişleriyle birlikte termometreler 6 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış yüzünü gösterirken Bursa genelinde hava sıcaklığı 8 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 12 derece seviyelerine kadar yükselse de şehir genelinde kuvvetli rüzgar yüzünü göstermeye devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 10 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de hava sıcaklığı 9 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde termometreler 7 derece seviyelerinde ölçülecek.

YENİ HAFTADA YAĞIŞ GEÇİŞLERİ OLACAK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yeni haftada sağanak yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı 20 derece altında seyredecek.

Yarın (SALI) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 5 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 16 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 6 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleri görülürken termometreler en yüksek 22 ölçecek.

Yeni haftanın dördüncü iş günüde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 12 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yağış geçişleriyle birlikte  termometreler en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

Haftanın son iş günü (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 11 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri etkili olacak. Termometreler ise en yüksek 15 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (13 MART 2023)

Bursa, Hollanda ile tekstil ve hazır giyimde iş birliğini artıracak Bursa, Hollanda ile tekstil ve hazır giyimde iş birliğini artıracak

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ