Meteoroloji Bursa için 20 Kasım 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Hafta sonunun son gününde şehir genelinde rüzgarlı hava devam ederken termometreler parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte 25 dereceye kadar tırmanıyor. Öte yandan meteoroloji yeni hafta içim Bursa’ya sağanak yağış uyarısında bulundu. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji’den Bursa için pazar açıklaması gelirken yeni hafta için de sağanak uyarısı ile birlikte 5 günlük hava hava tahmin raporu yayınlandı. İşte detaylar…

Hafta sonunun son gününe 17 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde etkili olan lodosla birlikte parçalı bulutlu bir gün doğumu yaşanıyor.

Öğle saatlerine kadar 17 derece seviyelerinde seyreden termometreler ile birlikte rüzgarlı hava ve parçalı bulutlu-güneşli gökyüzü şehir genelinde etkili oluyor.

Öğle saatlerinde de rüzgarlı havayla birlikte Bursa genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 23 dereceyi gösteriyor.

Öğle saatleri sonrası ise termometreler 25 derece seviyelerine kadar yükselirken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde bölgesel olarak etkili oluyor.

Akşam saatlerinde termometreler 24 dereceyi gösterirken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatleri sonrası hava sıcaklığı 22 derece seviyelerine gerilerken gece saatlerine doğru ise termometreler 20 derecelere kadar düşüyor.

YENİ HAFTADA YAĞIŞ VAR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa’da yeni haftada sağanak yağışla başlarken termometreler de 20 derece üzerinde seviyelerinde ölçülecek.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık 19 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde ise şehir genelinde yer yer etkili olan sağanak yağışla birlikte termometreler en yüksek 25 derece olarak ölçülecek.

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Türkoğlu'ndan pankart tepkisi İYİ Parti Bursa İl Başkanı Türkoğlu'ndan pankart tepkisi

Yeni haftanın ikinci iş gününde ise (SALI) şehir genelinde sabah saatlerinde termometreler 13 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde ise sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 20 derece seviyelerinde olacak.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler 10 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde şehir genelinde sağanak yağış etkisini kaybederken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte en yüksek sıcaklık 23 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinden itibaren Bursa’da yer yer etkili olmaya başlayan sağanak yağışla birlikte termometreler 10 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde de devam eden yağışla birlikte en yüksek 20 derece olacak.