Meteoroloji Bursa için 26 Aralık 2022 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinden itibaren etkili olan çok bulutlu gökyüzü tüm gün hakim olurken termometreler ise gün içerisinde en yüksek 11 dereceye kadar tırmanıyor. Hafta boyu Bursa genelinde yağış beklenmezken hava sıcaklığı 14-15 derece bandında yer yer çok bulutlu yer yer ise güneşli bir gökyüzü etkili olacak. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 5 günlük yeni hafta raporu yayınlanırken Bursa için hava sıcaklığı açıklaması geldi. İşte detaylar…  

Yeni haftanın ilk gününe 3 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde şehir merkezinde yoğun sisli ve bulutlu bir gökyüzü etkili oldu.

Öğle saatlerine doğru çok bulutlu gökyüzü ile birlikte termometreler 4 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte Bursa genelinde termometreler en yüksek 8 derece olarak ölçülüyor.

Öğle saatleri sonrası da çok bulutlu gökyüzü şehre hakim olurken hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 11 derece olarak ölçülüyor.

İmamoğlu'ndan Bursa'da dikkat çeken sözler: Günün sonunda, mayıs ayında... İmamoğlu'ndan Bursa'da dikkat çeken sözler: Günün sonunda, mayıs ayında...

Akşam saatlerine doğru ise termometreler 9 dereceyi gösterirken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 5 dereceye kadar gerilerken, gece saatlerinde de termometreler 4 derece seviyelerinde.

HAFTA BOYU YAĞIŞ BEKLENMİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde hava sıcaklığı hafta boyu en yüksek 14-15 derece seviyelerinde olurken yağış ise bugün yapılan tahminlere göre beklenmiyor.

Yarın (SALI) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde yoğun sisli hava etkili olurken termometreler 2 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde bulutlu gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 15 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) hava sıcaklığı sabah saatlerinde termometreler 5 derece bandında seyredecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı en yüksek 14 derece olacak.

Yeni haftanın dördüncü gününde ise (PERŞEMBE) şehir genelinde sabah termometreler 4 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı  bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte en yüksek hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde.

Yeni haftanın son iş gününde ise (CUMA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler gün içerisinde en yüksek 15 dereceyi gösterecek.