Meteoroloji Bursa için 26 Eylül 2022 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Sabah saatlerinde etkisini gösteren serin hava öğle saatlerinden itibaren etkisini kaybedecek. Gün boyu az bulutlu bir gökyüzünün olacağı Bursa'da yağış beklenmezken termometreler bugünden itibaren yükselişe geçecek. Yeni haftada sıcaklığın 30 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Bursa genelinde düşük seyreden hava sıcaklığı ile birlikte bölgesel görülen yağış şehri terk etti. Meteoroloji yeni hafta raporunu yayınladı.

Haftanın ilk gününe 19 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde serin bir hava görülecek.

Öğle saatlerine doğru sıcaklık 26 dereceye yükselecek.

Öğle saatlerinde de termometreler en yüksek 30 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde termometreler gün içerisinde en yüksek 25 dereceyi gösteriyor.

Akşam saatleri sonrası ise termometreler 21 dereceye, gece saatlerinde ise 20 dereceye kadar düşüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU RAPORU (26 EYLÜL 2022)

SICAKLIK YÜKSELİYOR

Prof. Dr. Emin Balkan, Göçmen Muhtarları Ağırladı Prof. Dr. Emin Balkan, Göçmen Muhtarları Ağırladı

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde sıcaklıklar hafta boyunca 30 derecenin üzerinde seyredecek.

Haftanın ikinci gününde (SALI) sıcaklığın yükselişe geçmesiyle sabah saatlerinde termometreler 15 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde az bulutlu ve bol güneşli gökyüzü ile birlikte Bursa’da hava sıcaklığı 33 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

Haftanın üçüncü gününde ise (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde 28 dereceyi gösteren termometreler gün içerisinde az bulutlu ve bol güneşli gökyüzü ile yükselişe geçerken yer yer hafif yağış geçişleri olabilir. Sıcaklıklar ise en yüksek 33 dereceye kadar tırmanacak.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde en düşük 17 dereceyi gösterirken gün içerisinde az bulutlu ve bol güneşli gökyüzünün etkisiyle birlikte sıcaklık 32 derece seviyelerine kadar yükselecek.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde en düşük 16 dereceyi gösterirken gün içerisinde az bulutlu ve bol güneşli gökyüzünün etkisiyle birlikte sıcaklık 32 derece seviyelerine kadar yükselecek.