MeteorolojiBursa için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığıyağış ve hafta sonu ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Öğle saatlerine doğru bölgesel olarak yağış geçişleri devam ederken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde bölgesel sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde yağış geçişleri yer yer devam ederken çok bulutlu gökyüzü şehre hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 10 derece olarak ölçülürken yer yer yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de yağış devam ederken hava sıcaklığı 10 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde de yağışlı havayla birlikte termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

HAFTA BAŞINDA YAĞIŞ ŞEHRİ TERK EDİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde etkili olan sağanak yağış geçişleri bugün de yer yer etkili olmaya devam ederken yarından itibaren şehri terk ediyor ve termometreler yükselişe geçiyor.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 5 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı en yüksek 14 derece olarak ölçülecek.

Haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 17 dereceye kadar tırmanacak.

Bursa Tabip Odası Sürekli Tıp Eğitimleri sürüyor Bursa Tabip Odası Sürekli Tıp Eğitimleri sürüyor

Haftanın üçüncü iş günü (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler 11 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri bekleniyor. Öte yandan termometreler ise en yüksek 16 dereceyi gösterecek.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 11 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (19 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ