Meteoroloji‘den Bursa için pazar günü hava tahmin raporu yayınlanırken yeni hafta için de gün verilerek yağış ve sıcaklık uyarısı geldi. İşte detaylar…

Hafta sonunun son gününe 9 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu bir gökyüzü hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olurken termometreler 10 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde yine parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı en yüksek 18 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Öğle saatleri sonrası termometreler 22 derece seviyelerine kadar tırmanırken şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 20 dereceye kadar tırmanırken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 15 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 13 derece seviyelerinde ölçülecek.

YENİ HAFTADA YAĞIŞ BEKLENİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde hava sıcaklıkları yükselişini sürdürürken yeni hafta için sağanak yağış geçişi uyarısı geldi.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 9 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu ve hafif yağmur geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 23 derece olarak ölçülecek.

Haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 8 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve hafif yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 22 dereceyi ölçecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 8 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler de 23 dereceye kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde ise hafif sağanak yağış geçişleriyle birlikte en yüksek 19 derece olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (26 ŞUBAT 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Editör: Seren Bülbül