Meteoroloji Bursa için hazırladığı 5 günlük hava tahmin raporunda hafta sonunu işaret ederek yağış uyarısında bulundu. İşte detaylar…

Yeni haftanın üçüncü gününe 9 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu bir gökyüzü hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzü etkili olurken termometreler 9 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde yine çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı en yüksek 16 derece seviyelerine tırmanıyor.

Öğle saatleri sonrası termometreler 18 derece seviyelerine kadar tırmanırken şehir genelinde çok bulutlu gökyüzü hakim olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 17 dereceye kadar tırmanırken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 14 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülecek.

YAĞIŞ GELİYOR, SICAKLIK DÜŞÜYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde hava sıcaklığı hafta sonuna kadar 20 derece seviyelerinde seyrederken yer yer bazı günlerde sağanak yağış geçişler görülecek.

Yarın (PERŞEMBE) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer hafif yağış yüzümü gösteriyor ve hava sıcaklığı en yüksek 17 derece olarak ölçülecek.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 16 dereceyi ölçecek.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 6 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde yer yer etkili olan sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 7 derece olarak ölçülürken gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağışla birlikte termometreler en yüksek 16 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (1 MART 2023)

Depremzede çocukların yüzü Bursa Yıldırım'da gülüyor Depremzede çocukların yüzü Bursa Yıldırım'da gülüyor

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ