Meteoroloji, Bursa için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığı, yağış ve hafta sonu ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Haftanın ikinci iş gününe 4 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 7 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 16 derece seviyelerine kadar yükselirken şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 12 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de hava sıcaklığı 8 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde termometreler 7 derece seviyelerinde ölçülecek.

YARINDAN İTİBAREN SICAKLIK DÜŞÜYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde bugün ve yarın yükselişte olan termometreler yağış geçişleriyle birlikte perşembe gününden itibaren düşüşe geçiyor.

Yarın (ÇARŞAMBA) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 5 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 20 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın dördüncü iş günüde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 10 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yağış geçişleriyle birlikte  termometreler en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

Haftanın son iş günü (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 10 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri etkili olacak. Termometreler ise en yüksek 12 dereceyi gösterecek.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleri görülürken termometreler en yüksek 18 ölçecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (14 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "Ezici çoğunluğa sahip olacağız" Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "Ezici çoğunluğa sahip olacağız"