Meteoroloji Bursa için 5 günlük yeni raporunu açıkladı. Sıcaklık yükselişi sürerken pazar günü için flaş uyarı geldi.

Haftanın dördüncü iş gününün sabahında en düşük 9 derece olarak ölçülen sıcaklık gün boyu yüzünü gösterecek olan güneşli hava ile birlikte yükselişte.

Öğle saatlerine kadar 15 serçelere yükselen sıcaklık gün içerisinde en yüksek 24-25 derece olurken, az bulutlu ve bol güneşli gökyüzü şehre hakim.

Akşam saatlerine doğru yeniden düşüşe geçen termometreler gece saatlerinde ise 15 dereceye kadar geriliyor.

PAZAR GÜNÜ YAĞIŞ GÖRÜLEBİLİR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre termometrelerin yükselişte olduğu Bursa genelinde güneşli havanın yanısıra pazar günü için flaş uyarı geldi.

Yarın için (CUMA) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde en düşük 11 derece olarak ölçülen sıcaklık gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte 27 dereceye kadar tırmanacak.

CUMARTESİ günü sabah saatlerinde 14 derece seviyelerinde ölçülen sıcaklık gün içerisinde en yüksek 25 derece olacak. Gün içerisinde şehre parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim olacak.

PAZAR günü için termometreler sabah saatlerinde en düşük 14 dereceyi gösterirken, gün içerisinde 26 dereceye kadar tırmanacak. Öte yandan pazar günü için meteorolojiden gün içerisinde yer yer sağanak yağış geçişlerinin olacağı uyarısı da geldi.

PAZARTESİ günü için herhangi bir beklenmediği Bursa genelinde termometreler sabah en düşük 14, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte  25 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (12 MAYIS 2022)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ