Meteoroloji Bursa için 7 Haziran 2022 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Gün içerisinde hava sıcaklığı 30 derece altında seyrederken, sağanak yağış için saat verildi. Bursa genelinde bugünden itibaren hafta sonuna kadar etkili olacak yağışlı hava bekleniyor.

Meteoroloji tarafından Bursa için saat verilerek sağanak yağış uyarısı yapıldı. İşte 5 günlük hava tahmin raporu...

Haftanın ikinci gününe sabah saatlerinde 20 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa’da öğleye kadar parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 25 derecelere kadar tırmanıyor.

Öğle saatlerinden itibaren 25-26 derecelere sabitlenen sıcaklıkla birlikte özellikle 15.00’dan sonra sağanak yağış yüzünü göstermeye başlıyor.

Akşam saatlerinde de devam edecek olan sağanak yağışla birlikte sıcaklık 25 dereceden düşüşe geçiyor. Gece saatlerinde etkisini  kaybedecek olan yağış termometreleri 20 derecenin altına kadar geriletiyor.

HAFTA SONUNA KADAR YAĞIŞ VAR

Derviş Zaim ve Taha Kılınç Yıldırımlılarla buluştu Derviş Zaim ve Taha Kılınç Yıldırımlılarla buluştu

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre bugün öğleden sonra başlayacak olan sağanak yağış hafta sonuna kadar sürecek.

Yarın için (ÇARŞAMBA) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde sıcaklık en düşük 17 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağış devam edecek ve hava sıcaklığı 26 derece bandında olacak. 

PERŞEMBE günü ise devam eden yağış geçişleriyle birlikte termometreler sabah saatlerinde en düşük 16 dereceyi ölçerken, gün içerisinde en yüksek 29 dereceyi gösterecek.

CUMA günü için meteorolojiden yapılan açıklamaya göre yağış geçişleri devam ederken termometreler sabah saatlerinde en düşük 18 dereceyi, gün içerisinde ise en yüksek 30 dereceye kadar ulaşacak.

CUMARTESİ günü ise yağış Bursa’da devam ederken sabah saatlerinde termometreler 18 dereceyi, gün içerisinde ise yağış ile birlikte en yüksek 26 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (7 HAZİRAN 2022)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ