Meteoroloji Bursa için 25 Kasım 2022 Cuma günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinde ekili olan sağanak yağış gün boyu devam ederken hava sıcaklığında da büyük düşüş yaşanıyor. Termometreler gün içerisinde en yüksek 11 derecelere kadar tırmanıyor. Öte yandan hafif yağış geçişleri yarın da aralıklarla devam edecek. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporu yayınlanırken bugün ve hafta sonu için sağanak yağış ve soğuk hava uyarısı geldi. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe 9 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren sağanak yağış geçişleri etkili.

Öğle saatlerine doğru termometreler 10 derece seviyelerinde seyrederken kuvvetli sağanak yağış geçişleri de Bursa genelinde yüzünü göstermeyi sürdürüyor.

Öğle saatlerinde yağış geçişleri şehir genelinde yer yer devam ederken termometreler ise yine 10 derece seviyelerinde.

İstanbul Flüt Topluluğu’ndan muhteşem konser İstanbul Flüt Topluluğu’ndan muhteşem konser

Öğle saatleri sonrası da sağanak yağış geçişleri Bursa’da etkili olmaya devam ederken termometreler ise en yüksek 11 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Akşam saatlerinde yağış Bursa’da bölgesel olarak devam ederken termometreler 11 derece seviyelerinde gün batımı yaşanıyor. Akşam saatleri sonrası da yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı 10 derece seviyelerine gerilerken gece saatlerine doğru da termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülüyor.

YAĞIŞ YARIN DA YER YER YÜZÜNÜ GÖSTERECEK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde sağanak yağış bugün etkili bir şekilde yüzünü gösterirken düşen hava sıcaklığı işe birlikte yarın da yer yer yüzünü göstermeye devam edecek.

Yarın (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık 5 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde de şehir genelinde çok bulutlu ve yer yer sağanak yağış ile birlikte termometreler en yüksek 13 derece olarak ölçülecek.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde yağışın etkisini kaybetmesinin ardından hava sıcaklığında büyük düşüş yaşanırken termometreler 3 dereceye kadar geriliyor. Gün içerisinde ise parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 15 dereceye tırmanıyor.

Yeni haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde termometreler 6 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde de şehir genelinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı en yüksek 18 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Yeni haftanın ikinci gününde (SALI) şehir genelinde sağanak yağışın yeniden yüzünü göstermeye başlamasıyla birlikte sabah saatlerinde termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde de sağanak yağış geçişleri ile birlikte termometreler en yüksek 16 derece seviyelerinde olacak.