Meteoroloji Bursa için 5 günlük hava tahmin raporunu yayınlarken sağanak yağış geçişlerinin ne zaman etkili olacağı konusunda gün vererek uyarı yaptı. İşte detaylar…

Yeni haftanın ilk gününe 12 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu bir gökyüzü hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzü etkili olurken termometreler 12 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde yine çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı en yüksek 20 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Öğle saatleri sonrası termometreler 24 derece seviyelerine kadar tırmanırken şehir genelinde çok bulutlu gökyüzü hakim olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 22 dereceye kadar tırmanırken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 17 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 14 derece seviyelerinde ölçülecek.

SAĞANAK YAĞIŞ GEÇİŞLERİ GÖRÜLECEK

Meteoroloji'den Bursa'ya lodos uyarısı Meteoroloji'den Bursa'ya lodos uyarısı

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde hafta boyu çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleri bekleniyor.

Yarın (SALI) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 11 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde sağanak yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 23 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 9 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler de 23 dereceye kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 7 derece olarak ölçülürken gün içerisinde ise hafif sağanak yağış geçişleriyle birlikte en yüksek 18 derece olacak.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve hafif sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 17 dereceyi ölçecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (27 ŞUBAT 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ