MeteorolojiBursa için 5 günlük tahmin raporunu yayınlarken yeni hafta için sıcaklık ve kuvvetli sağanak yağışla ilgili gün vererek uyarı yaptı. İşte detaylar…

Hafta sonunun ilk gününe 7 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 9 derece seviyelerinde seyrediyor.

Kılıçdaroğlu, seçimlerden sonra ilk kez canlı yayında soruları yanıtlayacak Kılıçdaroğlu, seçimlerden sonra ilk kez canlı yayında soruları yanıtlayacak

Öğle saatlerinde de parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası 17 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olmayı sürdürüyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 16 derece olarak ölçülürken sağanak yağış geçişleriyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde yağış geçişleri devam ederken hava sıcaklığı 12 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde ise termometreler 10 derece seviyelerinde ölçülecek.

YENİ HAFTASA KUVVETLİ YAĞIŞ VAR 

Meteorolojinin son hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde akşam saatlerinden itibaren sağanak yağış etkili olmaya başlarken yeni haftada kuvvetli yağış bekleniyor.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde kuvvetli sağanak yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı en yüksek 12 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 8 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve kuvvetli sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 10 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) yağış geçişleri devam ederken sabah saatlerinde hava sıcaklığı 8 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yağış geçişleriyle birlikte termometreler 13 dereceye kadar yükseliyor.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken yağışların etkisini kaybetmesinin ardından parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 20 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (9 NİSAN 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ